M&M Příběhy – Radka Mesteková je dnes ráda, že se nechala k eMkám přemluvit

Radka Mesteková je již 18 let vdaná a o svém muži mluví jako o světci, který jí trpělivě buduje rodinné zázemí. Spolu mají již dospělého syna, který žije v Praze. Radka je dnes úspěšná finanční poradkyně a především regionální ředitelka M&M Finance na Plzeňsku. Ale vůbec tomu tak nemuselo být, kdyby se nenechala přemluvit svou kamarádkou – makléřkou z M&M Reality, aby pro ni “šla dělat” hypotéky.

Radka Mesteková na fotografii uprostřed.

“Já to vůbec nechtěla dělat,” říká, “ale poté, co jsem fakt pochopila, že své schopnosti a dovednosti tady v eMkách můžu dále rozvíjet a přirozeně kariérně růst, jsem se nakonec přemluvit nechala. A rozhodně dnes nelituji.”

Radko, co jste dělala před tím, než jste se stala součástí Zelené rodiny? 

Já byla úplně mimo obor. Měli jsme firmu, která spolupracovala s Plzeňským Steel. Takže firma plná frézařů, horizontkářů a soustružníků. 

Proč jste se rozhodla pro změnu, co Vás k tomu vedlo?

Ke změně mě dovedla, no spíše bych řekla, že donutila moje kamarádka. Pracovala tady v eMkách jako makléřka a potřebovala někoho schopného, kdo by jí pomáhal s hypotékama. Aby to dělal čistě jen pro ni. Po dlouhém přemlouvání jsem nakonec před šesti lety v květnu 2012 kývla.

V čem vidíte výhody oproti minulé profesi? 

Náš ředitel pobočkové sítě Pavel Zámečník říkává – eMka nejsou práce, eMka jsou životní styl – a má naprostou pravdu. To není korporát! Petr Morcinek (majitel M&M Holdingu pozn. red.) má strategii a vize, kam firmu a s ní všechny své spolupracovníky povede. Lidi, s nimiž v holdingu spolupracuji generují obrovské množství obchodních příležitostí. Každý den je tady jiný, různorodý. Jeden den jezdím po regionu, druhý den dělám pohovory a jindy se zase s kolegy radíme, jak být jiný oproti konkurenci.

Jste regionální ředitelka, což je v M&M Financích už dost vysoký manažerský post, jaké jsou ještě Vaše ambice? 

Ještě je přede mnou hodně práce. Chci se dostat na úplnou špici nejen ve svém regionu. Ale co chci především, je změnit pohled lidí na pojišťovací poradce. Díky kontaktům z realitky by se nám to mohlo povést.  Pokud vytěžíme z našich možností maximum, máme možnost lidem dokázat, že eMka k pojišťování osob a majetku přistupují jinak a hlavně proklientsky.

Jaké sny si chcete ještě splnit?  

Tady v této společnosti jsem si jich splnila už tolik. Miluji cestování. S eMky jste pořád někde na zajímavých a exotických místech. Teď jsme se například vrátili z úžasné týdenní plavby na obrovském cruiseru po Středozemním moři… Ale jeden sen bych ještě přeci jen měla. Pracuji na tom, abych si koupila nemovitost někde v teplých krajích u moře, přestěhovala se a v klidu tam dožila svůj skvělý život 😊.

Změň také svůj pohled na svět financí a pojišťovnictví ještě dnes a staň se součástí týmu s nejlepšími fanoušky – klienty a největším potenciálem na trhu. Jsi připraven na úspěch? Nechej nám na sebe kontakt.

SHARE