Báječná firemní dovolená na lodi Sinfonia

Pokud vám letos luxusní plavba po perlách Jadranu utekla, nezoufejte. Příští rok se na společnou firemní dovolenou na velké lodi můžete klidně vydat s námi.

Být členem největší realitně finanční skupiny u nás má řadu nesporných výhod. Díky součinnosti s makléři největší realitky v zemi jste denně zásobováni horkými kontakty s požadavky na financování a pojištění. Vzhledem k tomu, že skupina je také technologickým lídrem v oboru, máte k dispozici revoluční IT nástroj – tablet StormmBook, který šetří moře času a spoustu nudné práce udělá za svého majitele. A v neposlední řadě jste součástí skvělé party, která si dokáže nejen pomáhat, ale i parádně užívat. Naposledy se tak stalo na společné firemní dovolené, největší jakou kdo kdy v České republice uspořádal.

Vedení a regionální ředitelé M&M Finance.

V pondělí 14. května 2018 se téměř sedm set realitních makléřů, finančních a pojišťovacích poradců, investičních specialistů, managementu, zaměstnanců centrály, obchodních partnerů a milých hostů nalodilo v italských Benátkách na loď MSC Sinfonia, aby podnikli okružní plavbu po Jaderském moři. Postupně navštívili přístavy Koper ve Slovinsku, Zadar a Dubrovník v Chorvatsku a malebnou Anconu na východním pobřeží Itálie. Svou pouť po perlách Jadranu ukončili v sobotu 19. května 2018 návratem do Benátek.

Soukromý koncert kapely Kryštof pro členy Zelené rodiny.

Kromě výletů do zmíněných měst si užili i samotnou plavbu na zaoceánském cruiseru. Sinfonia je loď italské společnosti MSC Cruises, má 13 palub, je přes čtvrt kilometru dlouhá a pojme více než 2 500 cestujících, kterým poskytuje služby na úrovni luxusního hotelu. Pohodlné a plně vybavené kajuty, gastronomické zážitky ve čtyřech restauracích, skvělou kávu a nápoje ve 12 barech, zábavu v kasínu nebo velkém divadelním sále, bazény, vířivky, sportovní vyžití i wellness. To vše si naši mořeplavci do sytosti užili. Navíc jim Petr Morcinek na čtvrtek přichystal neočekávanou návštěvu. V Dubrovníku se nalodil Richard Krajčo s celou kapelou Kryštof, aby účastníkům největší firemní dovolené všech dob nejen zahráli, ale zůstali s nimi až do konce plavby.

Chcete se také příště zúčastnit podobné firemní dovolené a k tomu navíc využívat všechny výhody člena největší realitně finanční skupiny? Pak nám na sebe nechte kontakt.

Pokud máte chuť na objevnější procházku po lodi Sinfonia, navštivte náš lifestylový magazín mm.cafe, kde najdete dvoudílný seriál s názvem: “Projděte se s námi po palubách lodi Sinfonia”

Na fotky z největší firemní dovolené všech dob se můžete podívat na našem Flickru.

SHARE