M&M Příběhy – Petr Strašák ml. je konečně pánem svého času

Než se stal Petr za rok své působnosti v nejrychleji rostoucí divizi M&M Reality Holdingu jedním z nejúspěšnějších finančních poradců, pracoval v korporátu.

Příběh finančního poradce Petra Strašáka se stejně jako mnoho dalších M&M příběhů dá rozdělit na dvě části. Na tu o životě předtím než vstoupil do řad specialistů v M&M Finance a na tu současnou, kdy se rozhodl pro změnu. Než se stal Petr za rok své působnosti v nejrychleji rostoucí divizi M&M Reality Holdingu jedním z nejúspěšnějších finančních poradců, pracoval v korporátu: “Pracoval jsem jako manažer akvizic pro pobočkou síť a měl na starosti akvizice nových klientů pro banku ve dvou regionech. Před tím jsem pracoval čtyři roky na postu manažera obchodního týmu.”

Popisuje, co to znamenalo. Brzy vstát, blesková ranní hygiena, autem rychle do kanceláře. Tam na něj čeká spousta otázek podřízených, úkoly od nadřízených, hory papírů a telefonátů. Za celý den nestihne ani odpovědět manželce na SMS. “Nesnídám, nejsem s rodinou, v práci nestíhám a stejně to nestačí. Takto to dál nepůjde.” Rozhoduje se pro změnu! U M&M je všechno jinak. Svůj čas si řídí sám. Už mu život neutíká bezcílně mezi prsty. Čas už dávno není jeho nepřítel, ale kamarád a spojenec.

Petře, řekni nám ještě jednou, proč si se rozhodl pro změnu, co Tě k tomu vedlo?

Hlavním důvodem byla pravděpodobně potřeba změny životního stylu. Získat čas! Nyní mám více času na rodinu, sám pro sebe a dělám více věci, které mě baví. Dříve na ně nebyl čas. Druhým aspektem jsou peníze. Nyní jsem pánem svých výplat. Vím kolik potřebuji na to, abychom mohli spokojeně žít a užívat si s celou rodinou.

Řekni nám, jak vypadá Tvůj běžný den od pondělí do pátku?

První změnou bylo, že jsem začal znovu snídat. Po více jak 7 letech v korporátu. Snídám s dcerkou. V průběhu dopoledne zvládám administrativu, když je potřeba tak taky úřady. Po klidném obědě mívám nejčastěji schůzky s klienty nebo si telefonicky domlouvám nové schůzky z kontaktů, které mi přistanou z realitky. Pak už mám čas na sebe, své zájmy a rodinu.

V čem vidíš výhody oproti minulé profesi?

Čas se zpomalil a já vnímám více svět kolem sebe. Mám absolutní svobodu v rozhodování. Výšku své odměny si stanovuji sám. Pochopil jsem, jakou hodnotu má čas pro rodinu, sport, ke kterému jsem se mohl konečně vrátit a ostatní životní radosti. Od dětství zbožňuji filmy, takže velmi rád odpočívám u filmů.

Jaké máš rodinné zázemí?

Jsem ženatý a mám dvě přenádherné holčičky. Bydlíme v rodinném domě, který jsme zrekonstruovali. Otec celý život pracuje ve financích, no vlastně i díky tomu jsem nyní finančním poradcem u eMek.

Jaké plány a ambice máš a jaké sny si chceš ještě naplnit?

Z ambicí úspěšného herce jsem se již rozloučil. Do vesmíru se pravděpodobně taky nepodívám, takže zatím zůstanu u financí. Vždycky mě bavil management, takže bych se časem rád opět dostal na pozici manažera a vedl tým obchodníků. No a snem, který se už částečně daří plnit, je získat stabilní finanční zázemí, abychom mohli s rodinou cestovat po celém světě. A to kdykoliv a kamkoliv budeme zrovna to ráno chtít.

Změň také svůj pohled na svět financí a pojišťovnictví ještě dnes a staň se součástí týmu s nejlepšími fanoušky – klienty a největším potenciálem na trhu. Jsi připraven na úspěch? Nechej nám na sebe kontakt.

SHARE