II. Celostátní kongres M&M Finance

Po letech se M&M Finance vrátily na místo činu. Tam, kde téměř začínaly. Hotel Jezerka na Seči ale tentokrát praskal ve švech. V pondělí 9. dubna 2018 přivítaly jeho tři konferenční sály na tři stovky finančních specialistů, tedy znatelně více než kdy se v současnosti nejrychleji rostoucí divize M&M Holdingu teprve rozjížděla. Jak s oblibou říká výkonný ředitel M&M Finance Michal Pitucha, tehdy by kmen společnosti stěží zaplnil Tupolev. Dnes už finančníci se zelenou visačkou na krku slušně zaplní “několik řad prvního patra Airbusu A380”. A jak si slíbili na II. Celostátním kongresu, zbylá místa hodlají ještě letos zaplnit a společně do pěti let zaútočit na špici finančního trhu. Nástroje k tomu mají bezkonkurenční!

Ano, tento kongres byl především o jedinečných nástrojích technologického lídra českého finančního trhu. O bezkonkurenční Hypoteční kalkulačce, o Univerzální žádosti a především o aplikacích pro revoluční tablet StormmBook. Představení všech IT vychytávek se v hlavním sále ujal obchodní ředitel Marek Macura. V rychlosti si všechny novinky připomeňme:

Představení Hypoteční kalkulačky

HYPOTEČNÍ KALKULAČKA:

 • Propočet variant řešení, včetně sazeb a nákladů za pár vteřin
 • Propočet bonity
 • Nově výpočet OSVČ
 • Porovnání podle jednotlivých bank
 • Metodiky a porovnání metodik bank
 • Propočet vývoje splácení, přeplatek, zůstatek v jednotlivých letech

A na konci jako výstup – Univerzální žádost do jakékoliv partnerské finanční instituce!

Aktualizace a připravované novinky aplikace Moderní finanční poradce

STORMMBOOK:

Moderní finanční poradce

  • Nová rychlá kalkulačka pro zadání vstupů
  • Splatnost i v měsících
  • Nový mód prohlížení
  • Investice

Univerzální žádost

 • Selekce dokumentů k odeslání

Pojištění

 • Aktualizace výpočtů
 • Nový souhrn rizik u nemovitostí
 • Popisky rizik
 • Možnost odeslat požadavek na zpracování kalkulací pro ASR
 • Pracovní neschopnost
 • Úpravy a zlepšení při zadávání výdajů a dat
Součástí kongresu byly i prezentace partnerů

V ostatních sálech probíhal také zajímavý program. Finanční specialisté se seznámili s aplikací Tipař, úpravách v zákoně o ochraně osobních údajů tzv. GDPR a novinkami v nabídkách partnerů a zároveň také sponzorů, bez nichž by celá akce neměla šmrnc. Svá vystoupení zde měli především zástupci Strategického partnera celého M&M Holdingu a zároveň Generálního partnera kongresu – České spořitelny a Buřinky – Stavební spořitelny České spořitelny. Dále se na pódiu vystřídali zástupci ČSOB Group, Raiffeisen Stavební spořitelny, KB Pojišťovny, Allianz a Monety Money Bank. Všem za jejich podporu a také skvělé prezentace ještě jednou děkujeme!

V dalším bloku programu přišli finanční poradce pozdravit a také překvapit zástupci M&M Reality. Nejdříve se svou zdravicí a poděkováním za odvedenou práci vystoupil výkonný ředitel Zdeněk Václavek a poté se ve svém vtipném vystoupení ujali slova ředitelé pobočkové sítě Josef Dolanský a Pavel Zámečník. Poslední dva jmenovaní všechny přítomné překvapili, když na důkaz toho, že si spolupráce s M&M Financemi nesmírně váží, rozdali 12 finančním specialistům poukazy na plavbu výletní lodí po Středozemním moři.

Nemohli chybět ani zástupci M&M Reality, Josef Dolanský a Pavel Zámečník, kteří s sebou přinesli úžasné překvapení

Program poté pokračoval vystoupením jednoho ze spolumajitelů investičního fondu Nemomax Marka Unčovského (RN Solution). Mimo jiné druhým spolumajitelem fondu je Petr Morcinek (majitel M&M Holding). Zmíněný fond s proměnlivým kapitálem bude financovat rozjezd projektů M&M Holdingu v oblasti rekonstrukcí, výkupů a developmentu. Investiční produkty fondu budou pro zákazníky dostupné od 1. května 2018 a finanční specialisté se s nimi podrobně seznámí na školení koncem dubna.

Představení náborové kampaně „Vyměň dres ještě dnes“

A to už se přiblížily poslední dva vrcholy celého dne. Prvním vrcholem bylo představení akviziční kampaně s hlavním sloganem: “Vyměň dres ještě dnes!” M&M Finance zahájí počátkem května masivní náborovou kampaň, kde představí “3 důvody pro změnu dresu.” Nebudeme je tu všechny popisovat, najdete je na frontpage současného webu mmfinance.cz. Ale jak už jsme v úvodu naznačili, finanční specialisté si slíbili, že útok na špici finančního trhu musí uskutečnit v mnohem větším než současném počtu.

Na závěr oficiální části Kongresu vystoupil se svými vizemi a novými projekty majitel M&M Holdingu Petr Morcinek. Představil všechna strategická partnerství, která letos uzavírá s největšími společnostmi ve svých oborech. Ve finančním sektoru s Českou spořitelnou, v pojišťovnictví s Českou pojišťovnou a v energetickém sektoru s E.ON. Vysvětlil, v čem tato partnerství spočívají a co dobrého makléřům a finančním specialistům přinesou. A ještě než stačil všem popřát krásný zbytek večera, tak i on nakonec skončil převlečený v zeleném dresu M&M Finance – symbolu přicházející náborové kampaně.

V zeleném dresu M&M Financí skončil i majitel M&M Reality Holding Petr Morcinek

Kongres poté pokračoval After Party až do brzkých ranních hodin. Na fotogalerii z oficiální části kongresu se můžete podívat na náš Flickr nebo Facebook M&M Financí.

SHARE