M&M příběhy – Ondřej Batěk, regionální ředitel M&M Finance

Dnes vám představíme příběh Ondřeje Baťka. Součástí Zelené rodiny je již od roku 2014 a z pozice začínajícího finančního poradce se propracoval na oblastního manažera a před nedávnem dokonce na post regionálního ředitele M&M Financí. 

Co jsi dělal před tím, než jsi se stal součástí Zelené rodiny?

Od 2007 jsem se pohyboval ve finančním prostředí na pozicích od poradce po regionálního ředitele, jak na volné noze tak v bankách.

Proč jsi se rozhodl pro změnu?

Rozhodně čas na rodinu. Poslední dva roky jsem byl zavřený v kanceláři od sedmi do sedmi a prakticky jsem neviděl svou první dceru. Ani denní světlo. Po narození druhé mi došla trpělivost a začal jsem hledat, kde se uplatnit.

Jak vypadá tvůj běžný, pracovní den?

Celý týden mám předem rozplánovaný na hodiny. Dříve tomu tak nebylo a výsledky byly nahodilé. Dopoledne věnuji individuálním konzultacím se svým týmem nebo rozvojovým workshopům. Každý den na jiné pobočce, kdy jdeme společně na oběd s makléři a řešíme aktuální potřeby realitky. Odpoledne probíhají obchodní schůzky. Snažím se dvakrát v týdnu vyzvednout holky ve školce a užít si odpoledne. Reporty a kontrola interního systému Stormm se stejně dělá nejlépe večer se sklenkou něčeho dobrého 🙂

V čem vidíš výhody oproti minulému zaměstnání?

Totální flexibilita, nikdo mě nesvazuje, nic mi nenařizuje a vše je jen na mě. Od vedení mám vždy ukázaný směr a další cíl, ale cesta je moje. A naopak, když se něco povede, je to předáno jako inovace do dalších oblastí. A to mě baví, ta možnost posouvat dál sebe i celou firmu. Jsme prostě rodina a navzájem si nasloucháme a pomáháme. A každoroční zdvojnásobení výdělku je takový bonus 😀

Jak se ti daří skloubit rodinný život se současnou prací?

S manželkou máme dvě úžasné dcery, bydlíme kousek za Prahou v menší vesnici. Minulý rok, když jsem vybojoval pozici oblastního manažera, tak zezelenala i ona 🙂 momentálně mi pomáhá v roli asistentky a zároveň jako profesionální fotografka připravuje sérii workshopů pro makléře z naší oblasti. Takže mé rodinné zázemí je zelené 🙂

Jaké jsou tvoje zájmy?

Grilování – dobré jídlo a pití s přáteli. Práce se dřevem a renovace nábytku. A díky současné práci konečně i cestování – první rok mi uteklo Mexiko, předloni jsem si ale užil Dubaj, s rodinou pak jižní Itálii a na podzim ještě pár dní v Benátkách. Loni jsem navštívil firemní resort v Řecku, s rodinou okruh po Francii a s manželkou a přáteli hned po Summitu tři týdny v Zanzibaru.

Jsou ještě nějaké další sny, které si chceš splnit? 

Můj největší sen se momentálně plní! Ale přání mám. Když jsem nastoupil, tak jsem si slíbil, že si do pěti let koupím Mustanga a do deseti let podniknu s rodinou cestu kolem světa.

Chceš také využívat benefity, které největší realitně finanční holding v ČR nabízí?
Nechej nám na sebe kontakt.

SHARE