„Emka“ inteligentně propojují svět realit a financí

Regionální ředitelé a zároveň také manželé Joanna a Zdeněk Samkovi se v rozhovoru pro web Business Animals.cz rozpovídali o tom, čím se společnost M&M reality liší od konkurence na trhu. Rozhovor se točil okolo Stormbooku i celkové strategie největšího realitně finančního holdingu v zemi.

Reality a finance jdou nepochybně ruku v ruce. A protože konkurence na trhu je velká, je potřeba být před ní stále o krok napřed. Na základě svých bohatých zkušeností o tom v článku hovoří regionální ředitel M&M reality Zdeněk Samek:Investovali jsme hodně peněz do nové elektronické platformy, která usnadňuje a hlavně urychluje obchody, jak z pohledu našich lidí, tak i klientů,“ konstatujeNa mysli má samozřejmě Stormbook. „Je to novinka, kterou jsme vyvinuli pro realitní část holdingu tak, aby makléř měl kompletní přípravu a všechny potřebné informace, které potřebuje na první schůzku s klientem. Výrazně zjednodušuje jakoukoliv administrativu,“ pokračuje Samek s tím, že makléřům odpadá vyplňování papírů, protože vše stačí zadat do Stormbooku a následně stvrdit elektronickým podpisem. Vše je navíc propojené také s financemi, což znamená, že když makléř na prohlídce prezentuje nemovitost, může klientovi hned vše propočítat.

Joanna Samková na slova svého manžela navazuje, když odpovídá na otázku, jak tento model funguje právě v oblasti finančního poradenství. Velmi často se mi stávalo, že jsem si na základě telefonického rozhovoru s klientem připravila nějakou nabídku, ale na schůzce jsme pak vymysleli úplně jiné financování, jiný způsob řešení. Protože klienti často při osobní schůzce povědí mnohem více, než pouze do telefonu, a člověk se tak ty zásadní informace dozví až na místě. Musela jsem to řešit tak, že jsem si znovu přepočítala veškeré údaje a s klientem se sešla ještě jednou,“ popisuje SamkováDíky Stormbooku prý toto úskalí zcela odpadá a finanční poradce má možnost přímo před klientem vytvořit hned několik nabídek. „Dokonce se mi i stává, že si klient sám zadává do té aplikace informace,“ dodává Samková.

Do inspirativního rozhovoru o propojování světa realit a financí prostřednictvím moderních technologií se zapojují také makléřka a investiční specialistka Naděžda Lážová a hypoteční specialista Pavel Šuchma.

Celý článek si přečtěte na serveru Business Animals.

SHARE